Ліжковий фонд лікарні розрахований на 350 ліжок, в т.ч. є комфортабельні палати для надання допомоги інвалідам ВВВ на 10 ліжок.

До складу лікарні входять:

1. Кардіологічне відділення (спеціалізоване міжрегіональне відділення) на 60 ліжок, в т.ч. 40 інфарктних і 20 реабілітаційних ліжок, 1 палата для ІОВ. У відділенні є блок інтенсивної терапії, де цілодобово веде чергування лікар кардіолог-реаніматолог. У відділенні проводяться сучасні дослідження (холтерівське моніторування ЕКГ та АТ, динамічне спостереження на реанімаційно-хірургічні монітори), використовується монітор-дефібрилятор. У відділенні широко використовуються сучасні методи та методики лікування хворих з інфарктом міокарда – проводиться тромболізис. Також є реабілітаційні ліжка для постінфарктних хворих прилеглих міст.

2. Терапевтичне відділення № 1 розраховане на 55 ліжок, в т.ч. 10 ліжок пульмонологічного профілю, 1 палата для ІОВ, 3 палати підвищеної комфортності та 3 палати для надання допомоги важко хворим. У відділенні також є палата інтенсивної терапії з системою подачі кисню. В штаті відділення є міський пульмонолог і міський гематолог. Для надання спеціалізованої пульмонологічної допомоги є медикаментозна база. Проводиться небулайзерної терапія з урахуванням наявних у відділенні небулайзеров. Надається допомога гематологічним хворим з гострою та хронічною патологією гематологічної, проводяться курси необхідної хіміотерапії. Є препарати, які закуповуються за бюджетні кошти для надання допомоги хворим на гемофілію.

3. Терапевтичне відділення № 2 на 55 ліжок, в т.ч. 25 ліжок кардіологічного профілю, 1 палата ІОВ та 2 палати підвищеної комфортабельності. Є палата інтенсивної терапії з системою подачі кисню. Також є 2 палата інтенсивної терапії для надання допомоги важким хворим. Відділення в повному обсязі оснащено апаратурою та інструментарієм.

4. Неврологічне відділення на 50 ліжок. У відділенні є 2 палати інтенсивної терапії та 3 палати підвищеної комфортабельності. Надається допомога хворим з гострою судинною патологією головного та спинного мозку (гострий інфаркт головного мозку, внутрішньомозкові і субарахноїдальні крововиливи, які складають 25,7% від усіх госпіталізованих у відділення). З діагностичною метою хворим виконуються люмбальні пункції, УЗДГ судин ГМ.

5. Отоларингологічне відділення розраховане на 30 ліжок, з них 25 дорослих та 5 дитячих ліжок. У відділенні є операційний блок, оглядовий та маніпуляційний кабінети. Отоларингологічна допомогу у відділенні виявляється як в плановому, так і в ургентом порядку дорослим і дітям (дитячими отоларингологами). Відділення в повному обсязі оснащено інструментарієм та обладнанням. Був придбаний біполярний коагулятор 300 фірми Karl Stort (для ендоскопічного дослідження порожнини носа і носоглотки). У відділенні проводиться наступний обсяг хірургічних операцій: підслизова резекція носової перегородки; поліпоетмоізотоміі; підслизова вазотомія; гайморотомія; фронтотоміі; трепанації лобових пазух; тонзилектомії; аденотомії; корекції вушних раковин (при вроджених аномаліях); трахеотомії; видалення атером привушних областей; розтин флегмони шиї. У відділенні проходять консервативне або оперативне лікування іногородні хворі (Слов’янськ, Дружківка, Олександрівський р-н, Добропілля, Артемівськ).

6. Опікове відділення (спеціалізоване міжрайонне відділення) розраховане на 30 ліжок. Є 12 дорослих палат і дві дитячих. Операційний блок. Відділення надає консультативну та лікувальну допомогу хворим з опіками, відмороженнями, наслідками термічної, механічної травм, дефектами м’яких тканин населенню, що проживає на території міст Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Слов’янськ, Красний Лиман, Святогірськ та прилеглих до них сільських районів. Одна палата обладнана установкою ДТФУУ-02, шість ліжок обладнані каркасними установками з лампами ІУФІК.  У відділенні проводяться всі необхідні лікувально-профілактичні заходів у хворих з опіками, виконання необхідних фізіотерапевтичних процедур, ЛФК. Проводиться лікування відморожень в ранніх і пізніх періодах, наслідків обширних травматичних ушкоджень шкіри, м’яких тканин, трофічних виразок. Оперативні втручання виконуються у відділенні при гострій термічній травмі, її наслідках, наслідках механічної травми, дефектах м’яких тканин: некрофасціотоміі, рання нефректомія, відстрочена нефректомія, аутодермапластікі, пластики місцевими тканинами, комбіновані пластики, пластики клаптями з осьовим кровообігом, стеблом Філатова, ротаційними клаптями, сухожиль, дерматензіі, ксенопластика, накладення дистракційних апаратів, виробництво артродеза, ампутації кінцівок, катетеризації колатеральной артерій кінцівок. У відділенні застосовуються екстракорпоральні методи детоксикації: гемосорбция, плазмаферез, УФО крові. Матеріальна база відділення: електродерматоми, перфоратор шкірних клаптів з коефіцієнтом пластики 1: 2 і 1: 4. В 2015году для відділення закуплено: – 2 апарати ВАК терапії; – перфоратор шкірних клаптів; – 2 електродерматома; – гідравлічний стіл; – апарат для електрокоагуляціі; – світильник налобний світлодіодний. Крім них є два електродерматома. Є два електрокоагулятора. Апарат для УФО крові. Закуплено новий хірургічний інструментарій: затискачі, ножиці та ін. Палати обладнані установками ДТФУУ-02, каркасними установками лампами ІУФІК. У відділенні є сучасний інструментарій для пластичних операцій, апаратура для проведення екстракорпоральної дезінтоксикації, 1 установка ДТФУ, 6 ліжок , обладнаних лампами з інфрачервоним та ультрафіолетовим опроміненням. Використовуються сучасні методи консервативного і оперативного лікування. Застосовуються методи оперативного відновлення втраченого шкірного покриву з використанням стебельчатих способів шкірної пластики.

7. Травматологічне відділення на 70 ліжок, в т.ч. ліжок нейрохірургічних – 15, дитячих травматологічних – 5. Є 2 палати інтенсивної терапії для післяопераційного ведення хворих нейрохірургічного профілю з повним їх оснащенням апаратурою та інструментарієм. На базі відділення проводиться консервативне і оперативне лікування: операції на хребті, реконструктивно-відновлювальні операції, операції при переломах, ендопротезування, невроліз та інші операції на периферичних нервах, сухожильні шви, пластика, пересадка сухожиль, ампутації та реампутаціі (пальців), компресійно-діструкціонний остеосинтез, хірургічна обробка ран, меніскектомія, шкірний пластика, видалення металоконструкцій, видалення пухлин, бурссіновектомія, розкриття гематом, розкриття флегмон і абсцесів, часткова резекція кісток, секвестнекректомія, трепанація черепа, оперативне вправлення вивихів, лапаротомії, цістоміі, розсічення зв’язок, видалення сторонніх тіл , видалення гігром. кіст, проведення спиць Кіршнера, коригуючі остеотомії, висічення апоневроза, кривошия, ампутація на рівні кисті, плеча, передпліччя, стегна, гомілки, стопи, дренування плевральної порожнини, пластика черепа, накладення трахеостому. Операційні оснащені всі необхідним обладнанням та апаратурою. Особлива увага приділяється проведенню ендопротезування як шляху розвитку проведення даних операцій в нашому районі.

8. З 2015 року в лікарні функціонує анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії (6 ліжок) для пацієнтів з політравмою, травматологічного та нейрохірургічного профілю. Відділення оснащене згідно відповідного табелю оснащення в повному обсязі.

9. Міський цілодобовий травматологічний пункт включає в себе відділення екстреної травматологічної допомоги. Медична допомога надається цілодобово кожному з звернулися. При травмпункті розгорнуті операційна і протишокова палата. Також на базі травмпукта виявляється антирабічна допомога населенню (все лікар мають сертифікати). Особливу увагу варто приділити тому, що надання екстреної допомоги і проведення рентгенологічних досліджень проводиться безкоштовно. Виробляються: корекція переломів, вправлення вивихів, накладення гіпсових пов’язок, зупинка кровотеч, блокади, репозиції, оперативні лікування при ушкодженнях грудей, органів черевної порожнини, черепно-мозкової травми, операції на магістральних судинах, на кістках – апарати зовнішньої фіксації. Всі лікарі є високо професійними фахівцями.