1. Аптека лікарні з обладнанням для приготування стерильних розчинів, автоклавами. Є кімната для зберігання наркотичних і психотропних лікарських засобів, обладнана згідно регламентує наказу МОЗ України. Також є кімнати для зберігання медикаментів, дез.средства, кислот і лугів.

2. Фізіотерапевтичне відділення, до складу якого також входять кабінет ароматерапії, інгаляційний кабінет, кабінет ЛФК. Відділення оснащене апаратурою відповідного профілю хворих, які проходять лікування в лікарні.

3. Кабінет функціональної діагностики проводить дослідження: електрокардіограми з фізичної, медикаментозної навантаженням, УЗД серця, велоергометрію, комп’ютерну спірографію.

4. Рентгенологічне відділення, що має кілька кабінетів, розташованих як в терапевтичному, так в травматологічному корпусах лікарні. Апаратурою оснащено. Є санітарні паспорти і проведена радіаційна дозиметрія кабінетів.

5. У складі є автоклавна (ЦСО), оснащена необхідним обладнанням та інструментами. Відповідає сучасним протиепідемічним вимогам СЕС.

6. Приймальне відділення типове, яке оснащене всім необхідним для надання допомоги при невідкладних станах. При відділенні є ургентна лабораторія, де проводяться всі необхідні дослідження.

7. Клініко-діагностична лабораторія. Проводить весь спектр необхідних аналізів: загальноклінічні, гематологічні, цитологічні, біохімічні, імунологічні, токсикологічні, а також на яйця гельмінтів, ентеробіоз, найпростіші і малярію. Оснащення лабораторії згідно регламентує наказам і стандартам.

8. В ендоскопічному кабінеті проводяться гастроскопія і ректороманоскопія. Кабінет оснащений необхідними апаратурою та інструментарієм.

9. Сурдологічний кабінет. Проводить додаткові дослідження звукового аналізатора. Є лікар-сурдолог. Апаратура в повному обсязі.

10. Патологоанатомічне відділення розташоване на території лікарні. Проводяться паркани післяопераційного і біопсійного матеріалу, а також їх дослідження. Апаратурою та інструментарієм оснащене.